Z głębokim żalem, zawiadamiamy, że…

W dniu 9 września 2021 r. po ciężkiej chorobie zmarł członek i założyciel naszego stowarzyszenia śp. Kazimierz Niewiadomski. W imieniu Koła parafialnego SRKDP przy parafii św. Jadwigi w Płocku oraz Zarządu Głównego śp. Kazimierza pożegnał Mieczysław Sitek, który powiedział m.in.: „Śp. Kazimierz Niewiadomski bardzo aktywnie zaangażowany był w życie parafii, uczestniczył w wielu inicjatywach i pracach społecznych. Był bardzo otwarty na wszystkich. (…) Wiedział, że u Boga wszystko jest możliwe, dlatego żeby dostąpić zbawienia był otwarty na Słowo Boże i starał się żyć na co dzień Bożą rzeczywistością. (…) Pozostanie w naszej pamięci jako dobry, prawy, uczynny, honorowy, bardzo pracowity… Żegnaj drogi Przyjacielu! Wstawiam się u Boga za nami i naszym stowarzyszeniem”.